Wiosna, więc jak co roku wraca nieśmiertelny temat śmieci.

W jakimś stopniu podzielamy entuzjazm pana Andrewa. Jednak, jako poważne Stowarzyszenie, oczekujemy od poważnego urzędu gminy Miłkowice, który wraz z Gminnym Zakładem Gospodarki Komunalnej (GZGK), bezsprzecznie odpowiada za porządek i czystość w przestrzeni publicznej naszej gminy, aby nie wyręczał się dziatwą szkolną, nie udawał przez cały rok, że nie widzi wszelakiego śmiecia walającego się w każdym kącie, a nade wszystko zainwestował w śmietniki na terenie całej gminy, tak jak zainwestował w podwyżkę pensji wójta i w jego studia.

Oczekujemy, że Pan Marcin Pawlak, podwójny, super pracowity dyrektor GZGK (jest również równolegle dyrektorem w Świerzawie) podzieli nasze zdanie, przyłoży się do pracy w Miłkowicach i tak przeorganizuje wraz z wójtem Stachurą, harmonogram prac Zakładu, że znajdzie czas na regularne opróżnianie śmietników oraz na cykliczne sprzątanie należących do gminy dróg, chodników, rowów i placów.

Na początek proponujemy GZGK zacząć od posprzątania widocznego na poniższym zdjęciu, fragmentu zwalonego betonowego płotu. To wasz teren.

Zapraszamy na naszego „Fejsa”. https://www.facebook.com/smgmilkowice

Zdjęcie: Andrew Wheelwright

Źródło: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1909440385924155&set=gm.2110280369139646

Otagowano , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz