Dzień dziecka w gminie Miłkowice

Mass media ogłosiły właśnie przerwę w podsycanej przez nie same „pandemii”. Mamy więc „wirusa w odwrocie”, zupełnie jak w zeszłym roku przed wyborami, słoneczko coraz śmielsze i nasz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, warto podkreślić, instytucja, która nie zamknęła się, tak jak urząd gminy, przed mieszkańcami, na razie nieśmiało, wychodzi „do ludzi”.

Zacznie się od atrakcji w Miłkowicach. W piątek 28 maja, o godz. 16 na placu zabaw przy GOKiS, a później wszystko pójdzie z górki i organizator już teraz zapewnia, że nie skończy się tylko na wymienionych poniżej lokalizacjach, a muzyka, konkursy, animacje i „dmuchańce” oraz darmowa wata cukrowa, będą rozweselać dziecięce buzie i w pozostałych miejscowościach naszej gminy.

Zabawa zakończyć się ma rozsypywaniem kolorowych proszków nad głowami uczestników zabawy, co różni kreatorzy nowych, świeckich tradycji, nazywają „festiwalem kolorów”. Mieliśmy wprawdzie nadzieję, że tego rodzaju, zupełnie niepotrzebne, a być może i nieobojętne dla zdrowia, proszkowe „eventy”, wyszły już z mody, ale niestety myliliśmy się.

Wraz z organizatorami zapraszamy wszystkich milusińskich i ich rodziców. https://gokismilkowice.pl/

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.

O Krzysztof Maćkowski

e-mail: mackowski@milkowice.info

Dodaj komentarz